Mos heshtni!

Drejtohuni tek ne, apo edhe nė mėnyre anonime,
-• Nėse Ju jeni dėshmitar
-• Nėse Ju vetė dėshironi tė ndihmoni, mirėpo nuk e dini se si

Ju mund tė kėshilloheni!
-• Nėse ju keni pyetje rreth edukimit
-• Nėse ju kėrkoni kėshilla dhe ndihmė

Nė mėnyrė tė besueshme dhe pa pagesė, nė ato adresa kontaktuese.